Ove web stranice koriste kolačiće da bi se pravilno prikazivale. Korištenjem naših web stranica, pristajete na spremanje kolačića na Vaš uređaj.

Otvori politiku privatnosti      Otvori sve dokumente politike e-privatnosti      Otvori GDPR dokumente       O kolačićima

Foto galerija Jesenska sjednica odbora

galerija01

 

galerija02

 

galerija03

 

galerija04

 

galerija05

 

galerija06

 

galerija07

 

galerija08

 

galerija09

Brošura i plakat kojom se Hrvatska predstavila kao organizator EFNS-a 2013.

 

Brošura pdf

Plakat pdf

 

Brošura i plakat povodom Jesenske sjednice Organizacijskog odbora EFNS-a

 

Brošura pdf

Plakat jpg

 

Osigurajte smještaj na Jadranskom moru u, prekrasnoj Opatiji, 50tak km udaljenoj od mjesta održavanja natjecanja.

Više informacija - Milenij Hoteli Promo video - Youtube

opa

milenij

U zelenom srcu Hrvatske - Gorskom kotaru smještaj možete REZERVIRATI U NEKOLIKO OBJEKATA pdf

kupa

Prijavnice de en hr

07

 

Hrvatski natjecatelji na EFNS-u

natjecatelj

nastupa

1

Abramović Alen

11

2

Abramović Robert

8

3

Crnković Ana

5

4

Crnković Andrija

14

5

Crnković Blažimir

4

6

Grgurić Tijana

7

7

Gubić Marija

6

8

Jakovac Franjo

14

9

Jakovac Hranislav

15

10

Kauzlarić Denis

4

11

Klobučar Denis

1

12

Kranjčević Tomislav

14

13

Lisac Klaudio

9

14

Mihelčić Ivana

4

15

Rački Ivan

4

16

Ribić Marincel Andreja

6

17

Skender Silvana

5

18

Trnski Damir

6

19

Vukonić Neven

6

20

Vukonić Siniša

5

21

Šporer Mladen

14

22

Štimac Denis

13

23

Žagar Josip

2


05

Uspješni rezultati hrvatskih natjecatelja

Muški pojedinačno:


Alen Abramović 2002. -  10. mjesto klasičnim, 8. slobodnim stilom – šprint (oko 1,5 km)

2003.  -    5. mjesto klasičnim, 4. slobodnim stilom – šprint

2004. - 2. mjesto klasičnim, 4. slobodnim stilom

2005.  -    3. mjesto klasičnim, 5. slobodnim stilom

2006.  -    2. mjesto klasičnim

2007.  -    6. mjesto klasičnim, 4. slobodnim stilom

2009.  -  13. mjesto klasičnim, 12.slobodnim stilom

Denis Klobučar 2006.  -   3. mjesto

Denis Kauzlarić 2007.  -   5. mjesto

Siniša Vukonić 2001.  -  7. mjesto, ostalih godina od 17.-19. mjesta

Mladen Šporer      ------    - između 8. i 25. mjesta.
Franjo Jakovac 2001.   - 14. mjesto

2002.   -    9. mjesto

2003. - 4. mjesto

2005.   -    7. mjesto  klasičnim, 8. slobodnim stilom

2008.   -   13. mjesto

 

Žene  pojedinačno:

Ana Crnković 2009. -  2. mjesto

Ivana Mihelčić 2008.  - 5. mjesto

2009.  -  4. mjesto,

Marija Gubić 2007.  - 7. mjesto

Silvana Skender 2009.   - 9. mjesto.

Muška štafeta:

1998. - 51. (od 148 štafeta)

1999. - 34. (132)

2000. - 44. (150)

2001. - 11. (157)

2002. - 23. (136)

2003. -   4. (121) (Abramović, Jakovac, Vukonić  Šporer )

2004. - 10. (143)

2005.  -17. (155)

2006. -   3. (113) (Klobučar, Vukonić, Šporer, Abramović)

2007.  -  8. (126)

2008.  - 12. (130)

2009.  – 12 (105)


Ženska štafeta:

2006. -  22. (44)

2007. -  24. (38)

2008. -  19. (42)

2009. -  10. (35)

 

06

godina

domaćin

zemlja

sudionika

2012

Todtnau

Njemačka

965

2011

Östersund

Švedska

950

2010

Ramsau

Austrija

865

2009

Donovaly

Slovačka

780

2008

Oberwiesenthal

Njemačka (Sachsen)

1040

2007

Brusson

Italien (Aostatal)

940

2006

Sarajevo

Bosna i Hercegovina

720

2005

Minsk-Raubichi

Bjelorusija

1058

2004

Pralognan la Vanoise

Francuska

1052

2003

Goms

Švicarska

685

2002

Ramsau

Austrija

924

2001

Otepää

Estland

708

2000

Todtnau

Njemačka

1162

1999

Bled

Slovenija

834

1998

St. Michael

Austrija (Salzburger )

849

1997

Harrachov

Češka

1007

1996

Lillehammer

Norveška

909

1995

Oberhof

Njemačka (Thüringen)

700

1994

Kandersteg

Švicarska

613

1993

Galyatetö

Mađarska

475

1992

Toblach

Italija (Südtirol)

653

1991

Joensuu

Finska

585

1990

Freistritz

Austrija (Kärnten)

558

1989

Todtnau

Njemačka

1087

1988

Lamoura

Francuska

636

1987

Braunlage

Njemačka (Harz)

642

1986

Falun

Švedska

630

1985

Ruhpolding

Njemačka (Bayern)

483

1984

Kastelruth

Italija (Südtirol)

461

1983

Goldegg

Austrija

426

1982

Gersfeld

Njemačka (Rhön)

383

1981

Isny

Njemačka (Allgäu)

984

1980

Todtnau

Njemačka

1087

1979

Lauterberg

Njemačka (Harz)

454

1978

Oberammergau

Njemačka (Bayern)

471

1977

Willingen

Njemačka (Sauerland)

284

1976

Todtnau

Njemačka

952

1975

Seefeld

Austrija (Tirol)

353

1974

Altenau

Njemačka (Harz)

289

1973

Todtnau

Njemačka

578

1972

Willingen

Njemačka (Sauerland)

253

1971

Ruhpolding

Njemačka (Bayern)

305

1970

Braunlage

Njemačka (Harz)

193

1969

Todtnau

Njemačka

487


04A

Organizacijski odbor

1. Ivan Ištok, dipl. ing. šum.

predsjednik

2. mr.sc. Marija Vekić

zamjenica predsjednika

3. Srećko Petranović, dipl. ing. šum.

zamjenik predsjednika

4. Hranislav Jakovac, dipl. ing. šum.

tajnik

5. mr.sc. Boris Pleše

koordinator

Odbor za natjecanje, pripremu poligona i ostale potrebne infrastrukture

1. Denis Štimac, dipl. ing. šum.

predsjednik

2. Tomislav Ecimović, dipl. ing. građ.

član

3. Goran Bukovac , dipl. ing. šum.

član

4. Višnja Cividini – Osmak, ing. građ.

član

5. Ferdinand Petrović

član

Odbor za komunikaciju, prijave i smještaj gostiju

1. mr. sc. Vesna Uršić

predsjednica

2. Ana Juričić Musa, prof.

članica

3. Ana Crnković, dipl. oec.

članica

4. Nataša Muhvić, dipl. oec.

članica

5. Igor Pleše, dipl. oec.

član

6. Irena Vučenik, prof.

članica

7. Željko Cuculić, dipl. oec.

član

Odbor za informatiku i izvješćivanje

1. Branko Grbac, dipl. ing. šum.

predsjednik

2. Goran Vincenc, dipl. ing. šum.

član

3. Ratko Pacadi, bacc. ing. inf.

član

4. mr. sc. Ninoslav Pleše

član

5. Dario Kauzlarić, dipl. ing.šum.

član

6. Anamaria Gržanić, oec.

članica

7. Franjo Jakovac, dipl. ing. šum.

član

8. Branko Meštrić, dipl. ing. šum.

član

Odbor za financije, promidžbu i marketing

1. mr. sc. Vlado Đurašin

predsjednik

2. Mladen Slunjski, dipl. ing. šum.

član

3. Željko Kastner, dipl. ing. šum.

član

4. Damir Krizmanić, dipl. ing. šum.

član

5. Viktor Šporčić, dipl. oec.

član

Odbor za stručne ekskurzije i predavanja

1. Damir Delač, dipl. ing. šum.

predsjednik

2. Boris Hrašovec, dipl. ing. šum.

član

3. prof. dr. sc. Tibor Pentek

član

4. prof. dr. sc. Ivica Tikvić

član

5. Oliver Vlainić, dipl. ing.šum.

član

6. dr. sc. Dijana Vuletić

članica


04B

EFNS, kao što i samo ime kaže, jest natjecanje europske šumarske obitelji u biatlonu. Stoga na EFNS-u mogu sudjelovati:

- Zaposlenici šumarskih poduzeća i drvoprerađivačke industrije

- Bivši, a sada umirovljeni zaposlenici šumarskih podueća i drvoprerađivačke industrije

- Studenti šumarstva i učenici šumarskih škola

- Šumovlasnici

- Osobe koje mogu dokazati završeno šumarsko obrazovanje

- Šumski radnici

- Članovi obitelji svih gore navedenih kategorija.

Osim njih, na sudjelovanje imaju pravo i srdačno su pozvani i članovi drvoprerađivačkih obrta, osobito:

- Radnici u pilanama

- Radnici u stolarijama

- Radnici u proizvodnji peleta

 

04

- Sportske izazove u vrhunski organiziranim biatlonskim utrkama

- šumarski prateći program i edukaciju iz područja šumarstva

- stručnu razmjenu iskustava

- atraktivne kulturno-obrazovne ekskurzije

- Europu s njezine najljepše strane – prijateljstvo preko svih granica

Održiva sportska natjecanja u prirodi organiziraju „izumitelji“ održivosti – šumari, pritom se izvrsno zabavljajući! Tko je jednom sudjelovao, zasigurno se zarazio virusom EFNS-a i teško će ga se riješiti. Dobro raspoloženje, zdrava ambicija, prijateljstva preko svih političkih i jezičnih granica, stvaraju se i njeguju svake godine iznova.

Kroz ljubav prema sportu i nordijskom skijanju diljem Europe stvorena je golema šumarska mreža.

Pozor! Na natjecanju mogu sudjelovati samo osobe sa stalnim prebivalištem u jednoj od europskih zemalja.

03